Těhotenství není nemoc. O tomto tématu je napsáno mnoho pro a proti, z pohledu aplikace svíce.

Je třeba k tomu přistupovat s náležitým respektem. Jedná se o cenné, nejkrásnější a nejtěžší chvíle, kdy má přijít na svět nový život. V těle probíhá hodně změn a každá žena na ně reaguji jinak. Chtěl bych vyvrátit spekulace, že se svíce nemohou aplikovat v těhotenství. Je třeba dodržet jednu zásadní kontraindikaci, a to, kam se svíce nikdy neaplikuje. Oblast břicha. Zde se svíce nikdy v těhotenství neaplikuje. Nejvíce se nám osvědčilo svíce aplikovat na reflexní body ruky, do oblasti hlavy či na nohy. Je to nejjistější a nejbezpečnější.

Každá těhotná žena má jiné potíže, jiný přístup k těhotenství, proto i s aplikací svící je třeba přistupovat individuálně, s respektem, z pohledu a přístupu každé ženy samostatně. Osobně svíce miluji a máme parádní (fantastické) výsledky.

Pár příkladů na nejčastější problémy.

Nejdůležitější je, udržet si vnitřní klid. Pro tuto chvíli bych volil aplikaci do oblasti hlavy. To by bylo například za krk nad nebo pod sedmí krční obratel, případně na čelo nad kořen nosu, na 3.oko, případně na spánky. Pokud by nám neměl, kdo aplikovat na oblast hlavy, tak mohu volit levé bříško palce ruky. Samozřejmě nic nenahradí odpočinek a klid v okolí.

Nejčastěji mohou v průběhu být nevolnosti. Návaly, zvracení. Na to se nám svíce osvědčily do středu dlaně. Je fajn podpořit to jídelníčkem a sledovat, co vám nedělá dobře a to vynechat.

Mnoho žen si stěžuje na bolesti zad. V tomto případě je nejlépe aplikovat na reflexní body páteře, na ruce. Body najdete na palcové hraně. Nejraději používám obrázek, který najdete na mém webu ZDE

OBRÁZEK REFLEXNÍ TERAPIE

Případně na potíže se zády můžete zkusit používat třezalkový olej, který vmasírujete na oblast páteře.

Někdo řeší zácpu v těhotenství. Pokud to umožňuje zdravotní stav tak je třeba mít dostatečný pohyb. Případně můžete aplikovat svíce do středu dlaní.

Pokud řešíte hemeroidy, aplikujte dle obrázku reflexní terapie na koneční a na bod hemeroidy.